معراج همراه
هشتک
شارژ مستقیم ایرانسل همراه اول رایتل

سرویس ترابردپذیری اپراتورها چیست؟

در ترابردپذیری مشترکین سه اپراتور همراه اول – ایرانسل و رایتل این امکان را دارند که بتوانند با هر شماره ای که دارند ، شماره خود را روی اپراتور دیگری انتقال دهند با حفظ همان شماره اولیه اما استفاده از امکانات اپراتور دیگر .زیرا ممکن است در نقاط قابل استفاده مشترکین ، اپراتوری پوشش ضعیف تر داشته و با انتقال به اپراتور دیگر آنتن دهی را بهبود ببخشد.

بر اساس تصمیم گرفته شده از سوی سازمان مقررات رادیوئی راه اندازی سرویس ترابردپذیری از فردا به صورت آزمایشی با تعداد مشترکین محدود آغاز خواهد شد تا
در صورت بروز هر نوع مشکل از قبیل قطع شدن سیم کارت قبلی و وصل نشدن سیمکارت جدید ، اثرات نامطلوب این سرویس تازه تاسیس دامن گیر تعداد کمتری از مشترکین شود.

چند نکته مهم را قبل از ترابرد پذیری بدانید :

1. شارژ تمامی سیم کارت های اعتباری در تمامی اپراتور ها صفر میشود.
– به دلیل اطلاع رسانی ضعیف لازم است بدانید که بعد از انتقال شماره های اعتباری به اپراتور های جدید شارژ شما صفر و دیگر قابل استفاده در اپراتور جدید نمیباشد و لازم به شارژ مجدد میباشد.

2. ودیعه شماره های دائمی به اپراتور های جدید منتقل نمیشود.
– ودیعه مشترکین سیم کارت های دائمی به اپراتور های جدید انتقال نمی یابد و احتمالا مشترکین سیم کارت های دائمی در اپراتور های جدید زودتر قبل میان دوره میشوند.

3. افزایش نرخ مکالمه در اپراتورها
– در حال حاضر همراه اول پایین ترین نرخ مکالمه را در بین تمامی اپراتور های داخلی را دارا میباشد ، به همین منظور در صورت انتقال شماره های مشترکین همراه
اول به اپراتور های دیگر هزینه مکالمه های آنها افزایش خواهد یافت.

4. امکان فروش سیم کارت های ترابرد شده میسر نمیباشد.
– بر اساس قوانین سازمان تنظیم مقررات شماره های تلفن همراه جزء اشتراک مشترک و متعلق به اپراتور پایه میباشد و تمامی مشترکین در صورت ترابرد به سایر
اپراتورها و در صورت نیاز به فروش خط میبایست به اپراتور اولی خود بازگردند که این خود شامل اجرای مراحل ترابرد به همراه اول خواهد بود.

حال از شما مشترکین محترم تقاضا داریم جهت اطلاع رسانی به دیگر مشترکین لینک زیر را برای دوستان خود ارسال کنید.

تعداد بازدید 1,733
تاریخ مطلب تیر 20ام, 1395
دسته بندی اخبار » اخبار ایرانسل » اخبار رایتل » اخبار شماره ها » اخبار همراه اول
برچسب ها
کانال تلگرام شماره ها
صنایع نوعروس
تبلیغات سیم کارت
اللهم صل علی محمد و آله